JOB-uri disponibile

În prezent, sunt disponibile următoarele posturi:

LUCRĂTORI pentru activitatea de Mentenanță (Electrician Auto / Mecanic Auto / Tinichigiu/ Vopsitor/ Sudor), astfel:

Cerințele postului:

  • responsabilitate;
  • dorința de muncă;
  • seriozitate;
  • echilibru emotional, constanta in atitudine
  • discernamant si capacitate de a rezolva problemele;
  • capacitate de autoorganizare si punctualitate;
  • rezistenta la efort si stres.

Descrierea joburilor:

Salariatii vor desfasura activitati corespunzatoarea pregatirii lor profesionale, in cadrul Atelierului Intretinere Reparatii Auto si Utilaje al societatii.

Ce oferim?

  • Șansa de integrare într-o companie orientată spre progres;
  • Siguranța locului de muncă;
  • Echipă harnică și entuziastă;
  • salariu atractiv;
  • tichete de masa;
  • mediu de lucru dinamic şi plăcut;

recompense corecte pentru realizări şi bonusuri în funcţie de obiectivele realizate, efort, implicare şi loialitate.

LUCRĂTORI pentru activitatea de Semnalizare Rutieră:

  • Operator deservent mașină de marcaj rutier;
  • Lăcătuș mecanic
  • Muncitori pentru activitatea de marcaje rutiere (vopsitor industrial, muncitori necalificați)

Ce oferim?

  • Salariu atractiv;
  • Tichete de masă;
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic;
  • Recompense corecte pentru realizări și bonusuri în funcție de obiectivele realizate, efort, implicare și loialitate.

  • permis auto categoria B (pentru operator deservent masina de marcat);
  • certificate calificare (pentru vopsitor industrial, lacatus mecanic)
  • echilibru emotional, constanta in atitudine;
  • cunoasterea legislatiei rutiere;

Compania COMPREST S.A. Brașov angajează pentru Municipiul Brașov și Zărnești:

  1. lucrători pentru salubrizare cai publice;
  2. lucratori operativi pentru autocompactoare.

Ce oferim?

  • Șansa de integrare într-o companie orientată spre progres
  • Siguranța locului de muncă
  • Echipă harnică și entuziastă
  • Salariu brut de incadrare 3000 lei.
  • Tichete de masă – 20 lei/tichet/zi lucrata.
  • Recompense corecte pentru realizări şi bonusuri în funcţie de obiectivele realizate, efort, implicare şi loialitate.

  • Responsabil
  • Dorința de muncă
  • Seriozitate

Conducător auto profesionist pentru autospeciala de colectare si transport deșeuri pentru zona BUȘTENI, AZUGA, SINAIA, dar și BRAȘOV:

  •  posesor permis auto categoria C;
  • lipsa cazier si antecedente penale;
  • rezistenta la efort si stres

Descrierea jobului
– deserveste autospeciala de colectare si tranport deseuri.

– raspunde de conducerea masinii in conditii de siguranta potrivit regulilor de circulatie si de integritatea acesteia, pe perioada programului de lucru;

– raspunde de mentinerea in stare de functionare a autovehicolului pe care-l are inprimire

Ce oferim?

  • mediu de lucru dinamic şi plăcut ;
  • recompense corecte pentru realizări şi bonusuri în funcţie de obiectivele realizate, efort, implicare şi loialitate.

APLICĂ PENTRU UNUL DIN POSTURILE MAI SUS DESCRISE:

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 10 files.